O sprawdzaniu i pilnowaniu granic w życiu codziennym

Zajęcia weekendowe dla DOROSŁYCH NIEKONIECZNIE RODZICÓW. Spotkanie odbędzie się 29-30.06.2019.

Fundacja C.E.L. proponuje Państwu 15-godzinne spotkanie weekendowe z cyklu Bez Przemocy w Domu i w Rodzinie – Trening Rozwoju Umiejętności Życiowych dla Dorosłych

O SPRAWDZANIU I PILNOWANIU GRANIC W ŻYCIU CODZIENNYM, czyli jak dbać o siebie i nie naruszać tego co ważne dla innych

29-30 CZERWCA 2019
(sobota 10-18 i niedziela 10-17)

Zapraszamy wszystkich otwartych na zmiany
Proponujemy wspólne poszukiwanie tego, co służy budowaniu współpracy z ludźmi oraz podejmowaniu kontroli nad własnym życiem.
Na zajęciach będzie można dowiedzieć się o tym, co warto robić i co warto przestać robić !!!

W trakcie spotkania będziecie Państwo mieli okazję:
• Odkryć granice zdrowego rozsądku w relacjach z dorastającymi ludźmi
• Zrozumieć, co do kogo należy i co, od kogo zależy
• Dowiedzieć się, jak zajmować się tylko tym, na co mam wpływ
• Stworzyć mapę granic bezpieczeństwa dla siebie i rodziny

Osoby zainteresowane prosimy o telefon pod numer 22-646-22-56

OFERTA TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWY-MOKOTOWA
Udział w zajęciach jest nieodpłatny! 🙂

Spotkanie weekendowe realizowane jest w ramach zadania: „Stop bezradności – przeciwdziałanie przemocy w domu i w rodzinie” dzięki współfinansowaniu ze środków MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY DZIELNICY MOKOTÓW

Wydarzenie na Facebooku