Bliskie Mijania i Spotykania od 23 października 2019

Ofertę kierujemy do młodych dorosłych, do młodych kobiet i mężczyzn w wieku 20-28 lat pogubionych w codziennym życiu z powodu trudów budowania relacji koleżeńskich, partnerskich i związków.Wielu z Was ma sporo wspomnień wyniesionych z domów rodzinnych, czasami macie już sporo własnych doświadczeń, a co za tym idzie wiele ciekawości, wiele obaw, niepokojów i jeszcze więcej pytań o to: „co zrobić, żeby znaleźć właściwego partnera?” „czy uda mi się w końcu naprawdę zakochać?”, „jak wytrwać w związku?”, „czy potrafię zbudować zdrową rodzinę”, „czy utrzymam ważne przyjaźnie?”, „co zrobić, żeby nie być samotnym?”… i jak unikać tego co ryzykowne…? „jak można mieć przyjaciela?”

Dzięki kolejnym wspólnym działaniom dowiecie się więcej:
* O sposobach obchodzenia się ze zmorami przeszłości
utrudniającymi bycie blisko
* O kłopotliwych iluzjach czyli o tym dlaczego warto być sobą mimo wszystko
* Jak pielęgnować sztukę dogadywania się z osobą z innej „planety”
i rozpoznać co jest czym i kto jest kim?

Zapisy na grupę BLISKIE „MIJANIA” I „SPOTYKANIA” przyjmujemy telefonicznie tel. 22-646-22-56. Wszystkim zainteresowanym proponujemy spotkanie przed warsztatem. to już jest ważny etap pracy. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!!!
Czekamy na zgłoszenia od września!

60-godzinne spotkania grupowe zaczynają się 23 października, a kończą najpóźniej 11 grudnia 2019. Będziemy spotykać się raz w tygodniu w środy w godzinach 17-21 oraz dwa weekendy 26-27 października i 7-8 grudnia 2019 (sobota i niedziela 10.00-18.00). Każde spotkanie jest bardzo ważne. Zaplanuj swoje życie tak, żebyś nie opuścił, żadnej godziny. Grupa to trochę jak wspólna wyprawa. Warto na nią wyruszyć razem i zakończy razem po przejściu wspólnie całej drogi.

Zajęcia odbywają się w lokalu FUNDACJI C.E.L.

OFERTA TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWY
Udział w zajęciach jest nieodpłatny
😊
Spotkanie grupowe realizowane jest w ramach zadania: „Na krawędzi dorosłości
bez „wspomagania”, czyli o rozpoznawaniu pułapek i skutecznym ich omijaniu” dzięki wspófinansowaniu ze środków MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

Zobacz też

Jak pokonać rodzicielską bezradność… dla rodziców

Od 24 września 2019 Fundacja C.E.L. proponuje Państwu trzymiesięczny cykl spotkań grupowych dotyczących doskonalenia umiejętności w kontakcie z dorastającym dzieckiem i radzenia sobie w sytuacjach, kiedy dzieci podejmują nieakceptowane przez rodziców zachowania (papierosy, alkohol, narkotyki, przemoc, kłamstwa, wagary i inne)

POSZUKIWANIE RODZICIELSKIEJ MOCY

9 września 2019 rusza PROGRAM ROZWOJU KOMPETENCJI RODZICIELSKICH dla rodziców dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

NIEODPŁATNA POMOC PSYCHOLOGICZNA

Zapraszamy do Fundacji C.E.L. Dorosłych Mieszkańców Warszawy, osoby w rodzin z problemem alkoholowym i po doświadczeniach przemocy. Zapraszamy  kobiety i mężczyzn, zapraszamy matki i ojców, zapraszamy pary i osoby bez pary… Bardzo serdecznie zapraszamy Młodych Dorosłych. Pierwszy krok to telefon do nas …