POSZUKIWANIE RODZICIELSKIEJ MOCY – druga edycja 2019

Spotkania w ramach drugiej edycji zaczynamy 18 października i kończymy 13 grudnia 2019.
PROGRAM ROZWOJU KOMPETENCJI RODZICIELSKICH kierowany jest do rodziców dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Jeśli nie wiesz co jako rodzic powinieneś, a czego nie warto
Jeśli nie wiesz kogo w jakiej sprawie słuchać
Jeśli czujesz, że brakuje ci zrozumienia i cierpliwości

Zapraszamy na zajęcia grupowe w Fundacji C.E.L,
Zapraszamy wszystkich rodziców otwartych na zmiany.
Zapraszamy rodziców, którzy poszukują dobrych wzorców rodzicielskich.
Zapraszamy rodziców, którym brakuje oparcia wśród bliskich.

Proponujemy wspólne poszukiwanie tego, co służy budowaniu dobrych relacji z dzieckiem i motywowaniu go do rozwoju

W trakcie 44 godzin spotkań będziecie Państwo mieli okazję:

• Poznawać granice zdrowego rozsądku w relacjach z dzieckiem
  • Dowiadywać się jak obchodzić się z trudnymi zachowaniami dziecka
  • Odkrywać, co może kryć się za „denerwującymi” zachowaniami
  • Rozpoznawać potrzeby dziecka w Waszej rodzinie
  • Nazywać uczucia i radzić sobie z nimi na codzień
  • Uczyć się wspierać dziecko w sytuacjach nowych i kryzysowych (np. rozwód, rozpoczęcie przedszkola, szkoły)
  • Poznawać swoje mocne strony jako rodzica

Spotkania zaczynamy 18 października i kończymy 13 grudnia 2019. Zajęcia odbywają się w lokalu FUNDACJI C.E.L. w piątki w godzinach 17.00-20.30
Planujemy też dwie niedziele: 17 listopada i 8 grudnia w godzinach 10-18

Osoby zainteresowane zapraszamy na konsultacje przed grupą. Czekamy na zgłoszenia! Tel. 22 646 22 56