Kim jestem w Domu, czyli o dojrzewaniu w roli Dorosłego i Rodzica

28-29 WRZEŚNIA 2019 Fundacja C.E.L. proponuje Państwu 16-godzinne spotkanie weekendowe z cyklu Bez Przemocy w Domu i w Rodzinie – Trening Rozwoju Umiejętności Życiowych dla Dorosłych KIM JESTEM W MOIM DOMU czyli o dojrzewaniu w roli Dorosłego i Rodzica (sobota i niedziela 10-18)

Jeśli jest Pani/Pan Rodzicem z trudną historią rodzinną …
Jeśli nie macie dobrego wzorca Rodziny i Rodzica…
Jeśli wspomnienia dzieciństwa to raczej żal i zamieszanie…
Jeśli ciągle nie wiecie co jest ważne, a co ważniejsze w codziennym życiu rodzinnym…
Jeśli nie wiecie kto jest kim w Waszym domu i na czym Wam tak naprawdę zależy…
Jeśli źródła problemów są niejasne, a przeszłość przeszkadza w przyszłości….
Jeśli w trudnych momentach podejmujecie działania, które są przeciwko Wam …

Zapraszamy do Fundacji C.E.L.  Rodziców pogubionych w „rodzinnym bałaganie”. W ramach zajęć zajmujemy się diagnozą i rozwiązywaniem problemów w obszarze ja i moja rodzina pochodzenia oraz ja, moje małżeństwo i moje dzieci.
• Uczymy jak radzić sobie w sytuacji problemów rodzinnych utrudniających codzienne życie.
• Pomagamy w rozumieniu związków przyczynowo – skutkowych potrzebnych do zrozumienia co i dlaczego nie działa
• Uczymy jak prostować relacje rodzinne, czyli jak „rozplątać to, co bardzo zaplątane i jak powiązać to, co bardzo poodcinane”
• Pokazujemy sens przejęcia kontroli nad własnym życiem i korzystania z wpływu jaki na to życie mamy
• A w końcu między wierszami i trochę wprost uczymy jak rozumieć swoje potrzeby i potrzeby innych ludzi (w tym potrzeby dziecka) oraz jak rozumieć intencje słów innych ludzi, a nie ich działań a także jak mądrze dbać o stałe podnoszenie jakości współpracy i współdziałania w domu i w rodzinie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie indywidualne. Sprawdzicie wtedy, czy nasza propozycja jest odpowiednia do potrzeb. Zgłoszenia przyjmujemy po numerem tel. 22 646 22 56
Zajęcia odbywają się 28-29 września 2019 w sobotę i w niedzielę  pracujemy w godzinach 10.00-18.00. Zajęcia odbywają się w lokalu FUNDACJI C.E.L.

OFERTA TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWY i MOKOTOWA
Udział w zajęciach jest nieodpłatny!
🙂
Spotkanie weekendowe realizowane jest w ramach zadania: „Stop bezradności – przeciwdziałanie przemocy w domu i w rodzinie” dzięki współfinansowaniu ze środków MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY DZIELNICY MOKOTÓW

Zobacz też

Wyzwania w małżeństwie i związkach

Wczesną jesienią od 8 września do 24 listopada 2019 Fundacja C.E.L. proponuje 48-godzinną grupę dla osób w trudnych małżeństwach i związkach

Jak pokonać rodzicielską bezradność… dla rodziców

Od 24 września 2019 Fundacja C.E.L. proponuje Państwu trzymiesięczny cykl spotkań grupowych dotyczących doskonalenia umiejętności w kontakcie z dorastającym dzieckiem i radzenia sobie w sytuacjach, kiedy dzieci podejmują nieakceptowane przez rodziców zachowania (papierosy, alkohol, narkotyki, przemoc, kłamstwa, wagary i inne)

Żeby chciało się chcieć…

Od 8 października zaczyna się grupa dla Młodych Osób na progu dorosłości planowana specjalnie z myślą o Was – młodych ludziach 20+