KILKA KROKÓW KU ZMIANIE… 01-02 LUTY 2020

Jeśli to, jak wygląda Państwa dzień i relacje z innymi w domu czy w pracy, nie bardzo Wam odpowiada i chcielibyście coś zmienić, ale nie wiecie co, jak i od czego zacząć…

Fundacja C.E.L. proponuje 15-godzinne spotkanie weekendowe

KILKA KROKÓW KU ZMIANIE OD CZEGO I OD KOGO ZACZĄĆ, czyli co od kogo zależy i co do kogo należy? 01-02  LUTEGO 2020 (sobota 10-18 i niedziela 10-17)

Na zajęciach dowiecie się Państwo:
* Jak się do zmiany zabrać…..?
* Co od kogo zależy i do kogo należy?
* Dlaczego tak trudno to odróżniać?
* Jakie pułapki czyhają gdy chcemy coś zmienić…?
* Jak te pułapki chowają się w przeszłości i teraźniejszości?
* Z czego można skorzystać, żeby zrobić właściwy krok…?
* Skąd czerpać odwagę i wytrwałość do działania…?
* Po czym poznać, że jest tak jak chcemy, żeby było…?

Osoby zainteresowane prosimy o telefon
pod numer 22-646-22-56

OFERTA TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWY-MOKOTOWA
Udział w zajęciach jest nieodpłatny !

😊
Zadanie: Stop bezradności – przeciwdziałanie przemocy w domu i w rodzinie realizowane jest dzięki współfinansowaniu ze środków MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY DZIELNICY MOKOTÓW