IGRANIE Z GRANICAMI W ZWIĄZKU – spotkanie weekendowe dla osób zaniepokojonych brakiem uwagi dla granic w bliskiej relacji już 20-21 lipca 2024

Czy zastanawiasz się kto i jak dba o granice osobiste w Twoim związku? Sprawdź jak często mówisz TAK i NIE, ZGADZAM SIĘ lub NIE ZGADZAM SIĘ, JA i TY i MY… Czy wiesz, gdzie jest Jego/Jej przestrzeń, Twoja przestrzeń i Wasza wspólna…. A może za dużo jest Twojego NIE WIEM, NIE MAM PEWNOŚCI, TY ZDECYDUJ, JEŚLI TAK CHCESZ… może zdarza się CZASAMI milcząca zgoda „dla świętego spokoju” albo z obawy przed urażeniem kogoś… Jeśli nie jest to Wam obce to:

Fundacja C.E.L. proponuje dwudniowe spotkanie grupowe
IGRANIE Z GRANICAMI W ZWIĄZKU
20-21 LIPCA 2024 (w sobotę i niedzielę pracujemy w godzinach 10-18)

Zapraszamy Dorosłych Niekoniecznie Rodziców zainteresowanych letnim porządkowaniem SWOICH granic w związku. Proponujemy wspólne poszukiwanie tego, co służy budowaniu bezpieczeństwa psychologicznego i emocjonalnego w parze.
Na zajęciach będzie można dowiedzieć się o tym, co warto robić
i co warto przestać robić!!!

W trakcie spotkania będziecie mieli okazję:
*Dowiedzieć się trochę więcej o swoich granicach i ich rodzinnych uwarunkowaniach
*Stworzyć mapę sygnałów, które informują kiedy pojawia się problem z naruszeniem granic w związku
*Określić na co decydujecie się, na co nie w różnych obszarach wspólnego bycia i życia
*Co Was powstrzymuje przed stawianiem granic partnerowi i innym
*Odkryć granice zdrowego rozsądku między dawaniem i braniem

Razem będziemy szukać odpowiedzi na nurtujące Państwa wątpliwości.
Warto odnaleźć rozsądny spokój i spokojny rozsądek w swoim związku.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Biurem Fundacji C.E.L.
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Biura pod telefonem 508 797 177 lub 22 646 22 56

OFERTA TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWY i MOKOTOWA

😊Spotkanie weekendowe realizowane jest w ramach zadania:
Program Rozwoju Kompetencji Życiowych dla Dorosłych Członków Rodzin
Finansujący: Dzielnica Mokotów m.st. Warszawa