1,5%

Fundacja C.E.L. jest Organizacją Pożytku Publicznego. Daje to Państwu możliwość wpłacenia 1,5% podatku na działania Fundacji.

KRS 0000121003

Każdy nawet najmniejszy 1,5% jest szczególnym darem, dzięki któremu możemy rozwijać nasze działania.

Programy nasze kierowane są do rodziców i ich młodych dorastających dzieci. Pomagamy w pokonywaniu rozwojowych i sytuacyjnych problemów. Szukamy ciekawych i efektywnych form pracy. Uczymy co robić żeby chciało się chcieć!!!

Będziemy wdzięczni, jeśli przekażą nam Państwo swój 1,5 %

Każda przekazana kwota to bardzo dużo !!!
Pieniądze podarowane przez Państwa, Waszych Przyjaciół i Znajomych pozwolą na dalszy rozwój Fundacji i pomogą kolejnym pokoleniom rodziców i młodych!

Jak przekazać 1,5 %?
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE 
więcej…. 

Informacja o zmianach przepisów dotyczących przekazywania podatku na rzecz OPP:
od 2023 roku za sprawą przepisów Polskiego Ładu podatnicy mają możliwość przekazania nie 1% podatku na rzecz OPP, jak miało to miejsce dotychczas, lecz 1,5 %. Zasada ta ma zastosowanie do rocznych rozliczeń podatku PIT  już za 2022 rok i obowiązuje dalej.
Podatnik tak jak w latach poprzednich samodzielnie wybiera, na czyją konkretnie rzecz przekazana zostanie kwota pochodząca z jego zeznania rocznego. Co ważne przekazując 1,5% z własnego PIT, podatnik nie traci ani złotówki, rozdysponowuje on jedynie kwotę, którą i tak musiałby przekazać na rzecz Skarbu Państwa.

Skip to content