Podziękowania

15 października 2023 roku zmarł ANDRZEJ OCHREMIAK. Nagle odszedł dobry człowiek, psycholog, terapeuta, przyjaciel Fundacji C.E.L. i nas wszystkich. Pożegnaliśmy Andrzeja z bólem, żalem i smutkiem. Brakuje nam i będzie brakowało jego inteligencji, lojalności i życzliwości. Będziemy tęsknić za jego anegdotami, mądrą ripostą, trzeźwą oceną sytuacji i rozwagą, z jaką angażował się w pomaganie innym, zmieniając ich wewnętrzny świat i dając im wiarę w ich moc i siłę. Zostanie w naszych sercach i w sercach wielu osób, którym pomagał i którym pokazywał jak wychodzić z trudnych sytuacji i z najgłębszych kryzysów.

Wdzięczni jesteśmy Andrzejowi za jego spokojną obecność zawsze wtedy, kiedy było to ważne i potrzebne. Dziękujemy za lata nieodpłatnej pracy w zarządzie naszej fundacji. Dziękujemy za to, co Andrzej wniósł niezwykłego i za zwykłe dni. Nie zapominamy. Pamiętamy…!

Zespół Fundacji C. E. L.