ZAŚWIADCZENIA od FUNDACJI C.E.L.

Fundacja C.E.L. na prośbę naszych klientów wydaje zaświadczenia potwierdzające udział w grupach i spotkaniach indywidualnych finansowanych ze środków publicznych. Mamy wypracowane przez lata procedury wydawania zaświadczeń.

1. Zaświadczenia przygotowujemy na wniosek telefoniczny lub pisemny/mailowy w ciągu 30 dni. Staramy się zrobić to najwcześniej jak to możliwe i zwykle nie zajmuje to więcej niż 10 dni. Czasami jednak odnalezienie w archiwum potrzebnych danych i zebranie wymaganych podpisów zajmuje więcej czasu;
  2. Zaświadczenia dotyczyć mogą okresu nie dłuższego niż pięć lat wstecz. Dokumentacja realizowanych zadań przechowywana jest przez okres 5 lat.
  3. Zaświadczenia przygotowywane są i wydawane przez upoważnionego do tego pracownika, który jest dostępny w Fundacji C.E.L. w poniedziałki i środy od 14.00-17.00.
  4. Zaświadczenie można odebrać wyłącznie osobiście w Biurze Fundacji C.E.L., w godzinach pracy osoby odpowiedzialnej za wydanie zaświadczeń po wcześniejszym umówieniu na spotkanie. Przy odbiorze zaświadczenia wymaganie jest potwierdzenie tożsamości dokumentem ze zdjęciem. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość ustalania innego terminu wizyty w C.E.L.
  5. Nie wysyłamy zaświadczeń ani pocztą tradycyjną, ani elektroniczną, ani kurierem. Przy rejestracji w Fundacji C.E.L nie legitymujemy Państwa, a wydanie zaświadczenia wymaga potwierdzenia tożsamości.
  6. Osoby z niepełnosprawnością dla których dodatkowy dojazd do Fundacji jest wyzwaniem prosimy o kontakt z osobą prowadzącą spotkania w Fundacji C.E.L. Będziemy wspólnie szukać dobrych rozwiązań i takie rozwiązanie znajdziemy 😊

Fundacja C.E.L.